У Кропивницькому безкоштовно навчатимуть учасників АТО

Стартував набiр на безкоштовнi курси для учасникiв АТО за спецiальнiстю «Адмiнiстративний менеджмент» (для роботи в органах самоврядування, державної служби, та органiзацiях iнших форм власностi).

Навчання розпочнеться на початку листопада 2017 року i триватиме 3,5 мiсяцi. По закiнченню курсiв слухачам видадуть сертифiкати.
За додатковими питаннями пишiть в особистi повiдомлення на Facebook Аннi Колєвiй (адміністратор проекту) або телефонуйте за номером 095 77 80 500.

Проект реалiзується за пiдтримки благодiйного фонду «ЄвроАзiя».

Слухачі курсів навчатимуться за темами: охорона праці та БЖД; організація праці; планування та організація роботи з персоналом органів самоврядування державної служби та організаціях інших форм власності; психологія роботи з людьми, управління персоналом; стилі роботи, діловий етикет; психологічна адаптація учасників АТО; законодавство України для учасників бойових дій; трудове право; господарське право; основи ринкової економіки та менеджменту; фінанси та бухгалтерський облік; інформаційні технології; комп’ютерна техніка діловодства; українська ділова мова та виробниче навчання (робота на ПК).

Джерело: Рідний край

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *