На сесії Львівської облради врегулювали питання визнання бійців-добровольців

13 вересня депутати Львівської облради на сесії розглянули та прийняли рішення «Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України». Рішення підтримали 73 депутати.

Згідно із документом, відтепер бійці-добровольці, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України із числа мешканців Львівської області, зможуть отримати одноразову грошову допомогу з обласного бюджету в розмірі 3 тисячі гривень, яку виплатить департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.

Зазначеним рішенням внесено відповідні зміни до Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2016 – 2019 роки та затверджено порядок визнання бійців-добровольців АТО.

Окрім того, при Львівській обласній раді утворять відповідну комісію з визнання бійців-добровольців АТО, до складу якої мають увійти представники обласної ради, облдержадміністрації, учасники та/або ветерани АТО, представники громадських організацій, які надають підтримку військовим підрозділам у зоні проведення АТО.

Оскільки законодавчо не державному рівні поки що не врегульоване питання надання статусів учасників бойових дій добровольцям, такі рішення приймаються на рівні областей. Львівська область вже дванадцята, яка проголосувала за визнання добровольців.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *