Міська рада Львову виплатить по 100 тис. грн. кожному учаснику АТО

Депутати Львівської міськради у вівторок, 4 жовтня, прийняли рішення про фінансові виплати учасникам АТО. «За» проголосували 53 депутати з 64. Це рішення також підтримали і самі учасники АТО, які уже кілька тижнів пікетують міськраду з вимогою виділення земельних ділянок у місті.

За словами міського голови Львова Андрія Садового, на наступні чотири роки у міському бюджеті буде передбачено 400 млн грн на виплату матеріальної допомоги учасникам АТО.

«Я гордий, що ми сьогодні знайшли порозуміння з учасниками бойових дій, ми показали приклад для всієї України. 100 тис грн – кожному хлопцю, який пройшов реально війну, як компенсація замість земельної ділянки. . Ми гарантуємо ці кошти в місцевому бюджеті, але сподіваємось, що держава прийме свою програму на національному рівні та долучиться фінансово, – заявив, зокрема, Садовий перед голосуванням депутатів міськради. – Однак ми робимо застереження. На таку компенсацію зможуть претендувати лише реальні учасники АТО, а не «кількаденні візитери». Це кропітка робота з перевірки списків. Їх остаточно затверджуватиме комісія, куди входитимуть, в тому числі, учасники АТО».

Окрім того, Львівська міськрада сприятиме отриманню учасниками АТО земельних ділянок поза межами міста, однак військові повинні зробити вибір – або земельна ділянка, або грошова компенсація. За словами Садового, мерія, як і раніше, гарантує отримання житла наступними категоріям – сім’ї загиблих на війні, важкопоранені, бійці-сироти.

Джерело: Львівська міська рада

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *