10 тисяч гектарів землі отримають у власність учасники АТО Полтавщини

У Полтавській області з моменту запровадження ініціативи про забезпечення землею,  до територіальних органів Держгеокадастру та органів місцевого самоврядування учасники АТО подали 11 302 заяви на отримання земельних ділянок. Військові отримали 6 608 дозволів на розробку землевпорядної документації для відведення землі загальною площею 9 985 гектарів. Інші звернення знаходяться на стадії розгляду. Завершили процедуру оформлення землі у власність 914 військовослужбовців.

Безпосередньо до територіальних органів Держгеокадастру Полтавщини подали заяви 6 524 захисники України. З них 4 921 отримали дозволи на розробку проектів землеустрою на ділянки загальною площею 8 292 гектарів.

Із земель державної власності учасники АТО здебільшого отримають ділянки для ведення особистого селянського господарства. Під ці потреби 4 356 військовим передадуть землі площею 8 221 га (88% від виданих дозволів). Ще 565 ділянок площею 71 га призначені для ведення садівництва.

За отриманням наділів із земель комунальної власності до органів самоврядування звернулись 4 778 учасники АТО. Частина заявників – 1687 військових – вже отримали дозволи на розробку проектів землеустрою щодо відведення ділянок загальною площею 1 693 га. Інші заяви розглядаються.

Із комунальних земель учасникам АТО відведуть 948 ділянку для ведення особистого селянського господарства (56 % від виданих дозволів), 522 – для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд (31%), 216 – для ведення садівництва (13%). Один військовий отримає землю для дачного будівництва.

«Для нашої служби робота з виділення земельних ділянок для учасників АТО залишається одним з пріоритетних питань. Працівники Держгеокадастру завжди готові надати військовим вичерпну інформацію та допомогу у оформленні земельних ділянок»,- зазначає Вадим Чувпило — керівник Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

Довідково:

Землевпорядники Полтавщини зарезервували для потреб учасників АТО, які виявлять бажання отримати ділянки на території регіону, більше 6,4 тис. га земель. Військові можуть ознайомитись із матеріалами про вільні ділянки у відкритому доступі на сайті Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області у рубриці «Інформація для учасників АТО та членів їх сімей».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *