«

»

Июн 18

Распечатать Запись

Мінеральна вода+соляний туман. Учасники АТО проходять реабілітацію у садибі “Джерело”.

З роботою цього закладу ознайомлює його керівник Микола Федорів, який повідомив, що заклад працює у сфері сільського зеленого туризму відповідно до Закону України «Про особисте селянське господарство» та розрахований на одночасне перебування в ньому до 15 осіб.

«Джерело» пропонує загальне оздоровлення, відпочинок на природі та відвідування духовних джерел нашого краю для учасників АТО та їх сімей.

 

Оскільки Микола Федорів є учасником бойових дій (в минулому воював в Афганістані), то реабілітаційні послуги, які надаються в «Джерелі», спрямовані на адаптацію учасників АТО до цивільного, мирного життя. Оздоровчі заходи, насамперед, спрямовані на усунення запальних процесів і заспокоєння нервової системи.  В закладі проводяться наступні процедури: апітерапія, герудотерапія, масаж, сауна, кисневі коктейлі, акватерапія, озокеритотерапія, фітотерапія, соляна кімната та соляний туман.

В «Джерелі» постійно працює медичний працівник та є медикаменти для надання першої медичної допомоги. В закладі працює також психолог, масажист, які мають відповідні сертифікати. Навчання з питань організації послуг у  сфері сільського зеленого туризму пройшов і Микола Федорів.

До послуг відпочиваючих функціонує їдальня, де, за відгуками учасників АТО, готують дуже смачно. В кожну кімнату садиби, де перебувають учасники АТО, підведена джерельна мінеральна вода

Також у «Джерелі» організовуються екскурсії в різні куточки нашого краю, зокрема, на 14 червня 2017 року запланована поїздка на скелі Довбуша. Як зазначив Микола Федорів, під час екскурсій учасники АТО та їх сім’ї збирають різні лікувальні трави для приготування цілющих чаїв.

Кошти на оздоровлення учасників АТО та їхніх сімей передбачені міською програмою соціального захисту населення на 2017 рік всього на 400 тисяч гривень.

З початку року оздоровилось 56 осіб та оздоровчі послуги продовжують надаватися щотижнево.

Джерело: Вікна

Постоянная ссылка на это сообщение: http://cdu-ato.com.ua/voda-solyaniy-tuman-uchasniki-ato-prohodyat-reabilitatsiyu-u-sadibi-dzherelo/

Top