«

»

Июн 18

Распечатать Запись

Уточнено перелік документів, необхідних для встановлення статусу учасника війни

Уряд прийняв постанову від 14 червня 2017 р. № 414 «Про внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2015 р. № 739».

Документом уточнено перелік документів, необхідних для встановлення статусу учасника війни працівникам підприємств, установ та організацій, які залучалися та брали участь у забезпеченні проведення антитерористичної операції, перебуваючи безпосередньо в районах її проведення.

Це, зокрема, документи про безпосереднє залучення до виконання завдань АТО, а саме:

витяги з наказів керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України або особи, яка його заміщує, його заступників про залучення до забезпечення проведення АТО;

витяги з наказів керівника оперативного штабу з управління антитерористичною операцією, його заступників або керівників секторів (командирів оперативно-тактичних угруповань) про підпорядкування керівнику оперативного штабу з управління АТО в районах її проведення.

Крім того, підставою для надання відповідного статусу можуть бути і інші документи, видані державними органами, підприємствами, установами, організаціями, що містять відомості про безпосередню участь працівника в забезпеченні виконання завдань АТО в районах її проведення.

Прийняття постанови допоможе уникнути спірних питань під час встановлення відповідними комісіями статусу учасника війни.

Джерело: Uteka

Постоянная ссылка на это сообщение: http://cdu-ato.com.ua/utochneno-perelik-dokumentiv-neobhidnih-dlya-vstanovlennya-statusu-uchasnika-viyni/

Top