«

»

Июл 16

Распечатать Запись

Учасники АТО реєструють шлюби за добу

Двоє учасників антитерористичної операції в Українському домі «Перемога» зареєстрували шлюб у рамках сервісу Мін’юсту – «Шлюб за добу».

Рената з Новоайдарівського району Луганщини та Роман з Тернополя, Юлія з обласного центру та Григорій з Копичинець скористалися даною послугою. Особливістю цих шлюбів є те, що обидва наречених є учасниками Антитерористичної операції.

Роман у складі артилерійської бригади в зоні антитерористичної операції перебуває уже три роки. З Ренатою знайомі п’ять місяців. Зустрілися у потязі коли майбутній наречений прямував на відпочинок додому.

Юлія та Григорій знайомі півтора року. Григорій на передовій, у складі механізованої бригади, прослужив п’ятнадцять місяців. Рік тому був демобілізований з лав Збройних сил.

Саме завдяки сервісу «Шлюб за добу» – вони змогли втілити своє кохання у створення молодої української сім’ї у такий короткий термін.

У Тернополі шлюб у скорочені терміни можуть укладати жителі будь-якого району області, мешканці інших областей, а також іноземці, які на законних підставах перебувають на території нашої держави.

Джерело:  Місцевий час

Постоянная ссылка на это сообщение: http://cdu-ato.com.ua/uchasniki-ato-reyestruyut-shlyubi-za-dobu/

Top