«

»

Июл 09

Распечатать Запись

Піцерію, де готують учасники АТО, відкрили у Козятині

У четвер, 6 липня, у Козятині в новозбудованому торговельному центрі, що по провулку В.Наумова стартував проект «ArmAto PIZZA». Особливість закладу в тому, що готувати піцу тут будуть лише учасники антитерористичної операції.

  • Я довго йшов до цього і без підтримки друзів і близьких всього цього не було б. У проекті готують піцу тільки бійці АТО, — розповідає ідейний натхненник та засновник «ArmAto PIZZA», захисник України Олексій Каратєєв. – Допомагає пізнавати основи нової справи і дружина.

Поки в піцерії працює кілька людей, але Олексій шукатиме ще охочих приєднатися до справи серед бійців АТО. Що стосується оформлення піцерії, як висловився господар закладу, то декор був подарований іншими військовослужбовцями. Це чи то прапор батальйону, чи бойові нагороди є і світлини з передової.

Боєць радить всім, хто прийшов з фронту, не жити минулим, а шукати заняття до душі. Майже у кожному місті України діють спілки ветеранів. Там колишнім воїнам можуть допомогти знайти однодумців для власної справи. В Козятині – це громадська організація «Козятинська Асоціація учасників бойових дій та учасників АТО».

 

Джерело: ВінницяОК

Постоянная ссылка на это сообщение: http://cdu-ato.com.ua/pitseriyu-de-gotuyut-uchasniki-ato-vidkrili-u-kozyatini/

Top